menu

Kontakty

OKM Group Brno, spol. s r. o.
Drážní 253/7
627 00 Brno

Společnost zapsána u Krajského soudu v Brně, odd. C,
vložka 88198

IČ:        04095472
DIČ: CZ04095472

 

Bankovní spojení:

Komerční banka a.s.:

CZK účet č.:
115-1830910227/0100


UniCredit Bank Czech Republic, a.s.:

CZK účet č.:
2111695852/2700

EUR účet:

IBAN: CZ85 2700 0000 0021 1208 0921
SWIFT: BACXCZPP


Adresa pro zasílání fakrtur: faktury@okmgroup.cz

Adresa pro zasílání poptávek: poptavky@okmgroup.cz


Vedení společnosti - jednatel

Ing. Luděk Nejedlý 531 022 222 nejedly@okmgroup.cz
Ing. Jaroslav Kejduš 531 022 222 kejdus@okmgroup.cz

Sekretariát

Eva Kopčilová Ulbrichová 531 022 222 kopcilova@okmgroup.cz

Vedoucí obchodně technického odboru

Petr Mytyzek 777 740 567 mytyzek@okmgroup.cz

Obchodně technický odbor

Martin Chovanec 777 740 545 chovanec@okmgroup.cz
Roman Martínek 777 740 544 martinek@okmgroup.cz
Ing. Michal Studený 777 740 565 studeny@okmgroup.cz
Ing. Adam Köhler 775 740 574 kohler@okmgroup.cz
Ing. Helena Navrátilová 775 740 572 navratilova@okmgroup.cz
Ing. Tomáš Pospíšil 720 736 581 pospisil@okmgroup.cz

 Vedoucí výroby

Ing. Pavel Bock 777 740 551 bock@okmgroup.cz

Stavbyvedoucí

Ing. Jindřich Bartoněk 777 740 557 bartonek@okmgroup.cz
Aleš Dufek 777 740 554 dufek@okmgroup.cz
Ing. Tomáš Těšík 777 740 548 tesik@okmgroup.cz
Vít Sobotka 770 125 070 sobotka@okmgroup.cz

Vedoucí dílen

Libor Rusler 777 740 568 rusler@okmgroup.cz

Kontrola kvality, logistika

Martin Hejmala 777 740 547 hejmala@okmgroup.cz

Ekonom

Ing. Eva Harangiová 531 022 205 ekonom@okmgroup.cz

Zásobování, doprava

Jiří Zvěřina 777 740 546 zverina@okmgroup.cz

Sklad

Karel Redlich 777 740 572 redlich@okmgroup.cz
     

Recepce

Miroslava Matušková 531 022 211