kontakty

OKM Group Brno, spol. s.r.o.

Rychlé kontakty
Poptávky:  poptavky@okmgroup.cz
Faktury: faktury@okmgroup.cz
Recepce:  531 022 211
Sekretariát: 531 022 222
Adresa
Drážní 253/7 
627 00 Brno

Údaje 
Společnost zapsána  u Krajského soudu 
v Brně, odd. C, vložka 88198

IČ:    04095472
DIČ: CZ04095472

Bankovní spojení
Komerční banka a.s.:
CZK účet č.: 115-1830910227/0100
EUR účet č.: 115-2051700217/0100
IBAN: CZ 5401000001152051700217
SWIFT: KOMBCZPPXXX


UniCredit Bank Czech Republic, a.s.:
CZK účet č.: 2111695852/2700
EUR účet č.: 2112080921/2700
IBAN: CZ8527000000002112080921
SWIFT: BACXCZPP

Hledáte konkrétní kontakt?

Vedení společnosti - jednatel
Ing. Luděk Nejedlý    
531 022 222 × nejedly@okmgroup.cz

Ing. Jaroslav Kejduš    
531 022 222 × kejdus@okmgroup.cz

Sekretariát
Eva Kopčilová Ulbrichová   
531 022 222 × kopcilova@okmgroup.cz
Vedoucí obchodně technického odboru
Petr Mytyzek
777 740 567  × mytyzek@okmgroup.cz
Obchodně technický odbor
Martin Chovanec 
777 740 545 × chovanec@okmgroup.cz

Ing. Adam Köhler
775 740 574 × kohler@okmgroup.cz

Roman Martínek
777 740 544  × martinek@okmgroup.cz

Ing. Helena Navrátilová
775 740 572  × navratilova@okmgroup.cz

Ing. Michal Studený
777 740 565  × studeny@okmgroup.cz

Ing. Tomáš Pospíšil
720 736 581  × pospisil@okmgroup.cz
Vedoucí výroby
Ing. Pavel Bock    
777 740 551 × bock@okmgroup.cz
Stavbyvedoucí
Ing. Jindřich Bartoněk    
777 740 557 × bartonek@okmgroup.cz

Vít Sobotka
770 125 070 × sobotka@okmgroup.cz

Aleš Dufek   
777 740 554 × dufek@okmgroup.cz

Ing. Tomáš Těšík   
777 740 548 × tesik@okmgroup.cz
Vedoucí dílen
Libor Rusler    
777 740 568 × rusler@okmgroup.cz

Kontrola kvality, logistika
Martin Hejmala    
777 740 547 × hejmala@okmgroup.cz
 
Zásobování, doprava
Jiří Zvěřina  
777 740 546 × zverina@okmgroup.cz

Sklad
Karel Redlich  
777 740 572 × redlich@okmgroup.cz

Ekonom
Ing. Eva Harangiová    
531 022 205 × ekonom@okmgroup.cz
Recepce
Olga Ryzá 
531 022 211